Naše produkty

Neutralizér - Čistéodpady.cz

Neutralizér zápachu s parfemací

Neutralizuje nepříjemný zápach způsobený nežádoucími bakteriemi a zanechává ošetřené místo svěže provoněné. Vhodný pro látky, čalounění, obuv, lůžkoviny, interiéry automobilů, atd. Dále na pot, zvratky, fekálie, moč, cigaretový a kuchyňský zápach.

Neobsahuje žádné nebezpečné látky. Nabízený ve vícero parfemacích například s vůní třešně, broskve-meruňky a také bavlny - pivoňky.

500 ml - 85,00 Kč vč. DPH
20 Ltr - 2 214,00 Kč vč. DPH

Mix závěsek - Čistéodpady.cz

Mix aromatických závěsek a sítek

Aromatické závěsky určené k zavěšení do wc, sítka do pisoárů, vše nabízene ve vícero vůních.

WC závěsky Mix závěsek - Čistéodpady.cz Mix závěsek - Čistéodpady.cz
Vlnky
Mix závěsek - Čistéodpady.cz


Aromatické sítko do pisoáru s enzymy - 119 Kč vč. DPH
Vonná gelová závěska na WC - 119 Kč vč. DPH
Vonná gelová závěska - 99 Kč vč. DPH

Odmašťovač - Čistéodpady.cz

Extra silný odmašťovač

Vysoce účinný prostředek. Překvapivě snadno odstraňuje mastnotu, tuky, vosky apod. Přípravek se aplikuje rozprašovačem. Pro lepší účinnost se nechá několik minut působit, případně se postup opakuje. Vhodný pro kuchyně, dílny, domácnost. Biologicky rozložitelný produkt vhodný pro většinu povrchů.

500 ml - 85,00 Kč vč. DPH
20 Ltr - 2 214,00 Kč vč. DPH

Kostky do pisoáru - Čistéodpady.cz

Kostky do pisoáru ECO 3

Jediná kostka vydrží až 10x déle než jedovatá chlorová kostka. Obsahuje biologické složky, které neustále pročišťují odpadní potrubí pisoáru. Při používání tohoto výrobku není nutné po každém použití splachovat, stačí 2x za 24hod., tímto způsobem může být ušetřeno obrovské množství vody. Příjemně provoní celou místnost. Balení 26 kostek.

26 kostek - od 1 815,00 Kč vč. DPH*
*více informací v našem ceníku

BIO-P1 DO SEPTIKU - Čistéodpady.cz

BIO-P1 DO SEPTIKU

Biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v SEPTICÍCH, ŽUMPÁCH, SUCHÝCH ZÁCHODECH A JÍMKÁCH. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Není škodlivý pro člověka, zvířata ani rostliny. Obnovuje přírodní rozkladný proces.

100 g - 80,00 Kč vč. DPH

BIO-P2 NA TUKY - Čistéodpady.cz

BIO-P2 NA TUKY

Biologický přípravek na bázi bioenzymů určený k rozkladu tuků v odpadních systémech. Přípravek rozkládá tuky na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků a tím se předchází jejich usazování. Dále se zabrání srážení tuků na vnitřních stranách odpadních trubek, tvrdnutí tuku v lapačích tuků a ucpání ve vývodních odpadních systémech. Přípravek výrazně omezuje zápach.

100 g - 75,00 Kč vč. DPH

BIO-P3 DO POTRUBÍ - Čistéodpady.cz

BIO-P3 DO POTRUBÍ

Biologický přípravek určený ke zprůchodnění ucpaného a pomalu odtékajícího potrubí v sifonech, vanách, umyvadlech, výlevkách a odpadních systémech. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Přípravek doporučujeme používat jako prevenci. Tím se zamezí ucpání potrubí. Není škodlivý pro člověka, zvířata ani rostliny. Obnovuje přírodní rozkladný proces.

100 g - 75,00 Kč vč. DPH

BIO-P4 DO KOMPOSTU - Čistéodpady.cz

BIO-P4 DO KOMPOSTU

Biologický přípravek určený k urychlení zrání kompostů. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů schopných rozložit látky organického původu. Efektivně zpracovává posekanou trávu, štěpky, listí a veškerý zahradní a domácí biologický odpad. Konečným produktem je kompost s vysokým obsahem živin a se sníženým zápachem. Odpadá tak používání průmyslově vyráběných hnojiv. Pokud je přípravek pravidelně používán, kompost uzraje za 2 až 3 měsíce v závislosti na druhu a množství kompostovaného materiálu. Není škodlivý pro člověka, zvířata ani rostliny. Obnovuje přírodní rozkladný proces.

100 g - 80,00 Kč vč. DPH

BIO-P5 DO JEZÍREK - Čistéodpady.cz

BIO-P5 DO JEZÍREK

Biologický přípravek určený k zamezení tvorby nežádoucích řas a na pročištění vody. Je unikátní tím, že podporuje růst ryb. Přípravek účinně rozkládá nečistoty organického původu. Tímto se omezí živiny pro růst a tvorbu řas a likviduje se zápach spojený s jejich výskytem. Dále zabraňuje tvorbě organických usazenin na dně jezírka, likviduje rybí výkaly, zbytky odumřelých rostlin a projasňuje vodu. Efekt bakteriálního účinku nastává postupně a je dlouhodobý. Je neškodný pro vodní organismy, nastavuje biologickou rovnováhu a je šetrný k životnímu prostředí. Přípravek je vhodné používat po celý rok.

50 g - 75,00 Kč vč. DPH

ČOV - DO ČISTÍREN ODPADNÍCH VOD - Čistéodpady.cz

ČOV - DO ČISTÍREN ODPADNÍCH VOD

Biologický přípravek pro použití v domovních čistírnách odpadních vod (dČOV). Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které se po aplikaci do dČOV začínají ihned množit a vytvářejí tak biologické kultury vhodné pro optimální provoz dČOV. Díky vyvážené kombinaci bakterií, enzymů a živných látek je přípravek možné použít i jako prostředek k podpoře a posílení chodu nízko zatížených čistíren.

100 g - 70,00 Kč vč. DPH

BIO-T 200ml silný koncentrát - Čistéodpady.cz

BIO-T 200ml silný koncentrát

Vysoce koncentrovaný přípravek určený ke zkapalňování těžko rozložitelného organického materiálu především v odpadních systémech. Obsahuje nepatogenní přírodní mikroorganismy. Při pravidelném používání dochází k rozkladu nečistot které odtečouodpadem.

200 ml - 436,00 Kč vč. DPH

SEPTIKŠOK - Čistéodpady.cz

SEPTIKŠOK

Tento unikátní, silně koncentrovaný přípravek je určený do silně zanedbaných SEPTIKŮ, ŽUMP, SUCHÝCH ZÁCHODŮ a JÍMEK. Zkapalňuje a rozkládá i jinak těžko rozložitelný organický odpad. Jedná se o čistě přírodní mikrobiologické čištění. Je směsí vybraných přírodních mikroorganismů, které jsou vysoce aktivní a biologicky rozkládají usazeniny a likvidují zápach. SEPTIKŠOK je významným doplňkem přípravku BIO-P1 DO SEPTIKU 100g.

180,00 Kč vč. DPH

Prohlédněte si ceník
našich produktů

Důležité upozornění

týkající se odběratelů bioenzymatických přípravků do odpadního potrubí